Zlodějka čísel

5. května 2012 v 20:09 | Nettie |  Zlodějka čísel
Vzniklo zhruba před 2 lety :-D

Vážně nechceš jet s námi?"zeptal se Jessici
"Né,já si počkám "odpověděla
"Ale,Jess zase tady budeš hodinu , a potom kilák k zastávce "
"Ne , nebudu , možná , veřmi Marcusi , mě už ani nevadí že se projdu , zlepším si tím výdrž a tak "snažila se zamlouvat.
"Trénink skončil před půl hodinou, až přijdu domů zavolám ti "
"Brácha dělej!!"vykřikla Marcova sestra , přesněji dvojče a zamířila k autu .Marc se podíval na Jessicu , ukázal na její mobil který držela v ruce. Rozloučil se s Jessicou letmým polibkem. I jeho matka chtěla jí chtěla přemluvit, aby jela s nimi. Ale Jessicu nic neodradilo, chtěla počkat na svou matku. Zůstala na parkovišti sama .Sedla si na studenou lavičku . Rozhlížela se kolem sebe . Všude bylo úplné ticho a zima .Jejich taneční hala byla postavená v blízkosti jednoho autobusového nádraží .Dokud ho nezrušili všechno šlapalo jak mělo .Jess litovala že nejela na kole . Vytáhla mobil , chtěla už vytočit číslo své matky . Stejnak By jí to nezvedla . Ale zkusila to .Najednou se jí před očima mihla dvě žlutá světla .Jess se usmála a a zvedla svou tašku ze země .Podíval se znovu na přijíždějící auto .Něco se jí na něm nezdálo .Nebylo to jejich auto . Bylo úplně cizí . Zastavilo přímo před ní . Z auta vystoupily čtyři silní chlápci a šli přímo k ní .Prudce se otočila , chtěla utéct , jenže za ní stáli další ."plně zkameněla , nevěděla co má dělat , nemohla nikam utéct , upustila svou tašku i mobil na zem . Čekala co se bude dít .


"ne až doma "křikla po svém bratrovi Amanda
"ale ano teď" hádal se
"Přísahám, jestli se tam vzadu porvete, tak ten zbytek dojdete po svých "zařvala jejich matky Alex. V autě bylo na chvíli úplné ticho.
"a stejně to nesním "vykřikla najednou Amanda .Mark se na ní podíval .
"Chceš se vsadit?!"Rozepl si pás a posadil se blíž k ní ,chtěl ji nacpat něco do pusy .Schylovalo se k sourozenecké rvačce .Alex už toho měla dost, prudce šlápla na brzdu .Ale nazastavila . Mark se držel zuby nehty , měl co dělat aby neskončil pod sedačkami .
"Připoutej se , a oba sklapněte"řekla .V autě bylo zase málem úplné ticho. Najednou přes sklo spolujezdce prosvištěla kulka. Letěla vertikálně, až dozadu kde seděli dvojčata .
"Mami, mami zastav "křičela Amanda
"Alex Vyděšeně zastavila. Rozepla si pás a podívala za sebe. Mark e pevně držel svého prvého boku. Svíral se bolestí.
"Dobře , tak co mám udělat" řekla v slzách.
"Milá Jessie"Zlomyslně se usmál , a pak vykřikl "nabouráš se do systémů NCIS , NAVY,CSI a FBI"
"Já !? Je mi 14,je to růžně zakódované "Vymlouvala se
"Když budeš hodná nebudeš na to sama , ale ty to umíš "
"opravdu ?"
"Nebyla jsi to ty kdo se vloupal do systému mafie aby pomohla .."
"Byla .., máš pravdu ale Jacku"
"Ne, žádné ale , jinak … viděla si sama co se mu stalo "
Jessica nuceně odkývla."ale nic neslibuju"
"hmm… uvidíme "otočil se , chtěl odejít "Teď odklušeš domů , za každý den kdy neuvidím žádný pokrok se někomu něco stane "podal ji totálně zmačkaný papír , asi s instrukcemi .Jessica začala brečet , litovala se . Co bude dělat ? Radši poslechla .Jack Redwars byl expřítel její mámy , když se s ním Ray rozešla zešílel . Chce se ji pomstít…
Původně vyšlo na blogu numb3rs.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama