Červenec 2013

Jsem cihla i pisálek

31. července 2013 v 12:47 | Nett
Ne, nehráblo mi. Nedávno jsem našla zajímavý projekt zeď. Je to tak dobrá kravina, že jsem si řekla, musím tam být ! :D A pak to začalo... Já a drobná grafika... To byl úkol, málem jsem rozbyla myš. Abych to zkrátila, za dva dny tvoření, z toho vžešli jen dva drobné dobré ikonky. Jsou zelené malé a ... :D No jo, dělám si legraci. Ale vážně, kolik jsem já s tím měla trápení.
Teď již ovšem mohu říct, jsem cihla! Stavím zedˇ!
Tyto drobné ikonky si můžeš přidat i ty na blog. :3 Proč furt píšu, že jsou drobné. *facepalm*


+ Další úspěch. Jak jsem již informovala na Facebooku, stala jsem se Pisálkem. Neboli jsem člene Duše pisálka čekám jen až mě oficiálně připíšou na seznam členů, ono ovšem stále nic. Autorka mi ovšm přijímací mail už poslalaa nevymíšlím si :D K přijetí jsem jí poslala první kapitolu Utopky, kterou si můžete přečíst ZDE. Nedoporučovala bych vám to číst do čtvrtého dílu, ten už vám nemusí po rekonstrukci díů, dávat smysl :D


Doufám, že se zvýší i návštěvnost blogu a já nebudu líná kreslit, a dokončím konečně ten layout ! :D

Těšste se ;)

Pár facek Pro ANA

29. července 2013 v 13:47 | Nett
Zřejmě poslední čláek pro téma týdne, tedy zatím...

Nechtěla jsem k tomu nic napsat, a proč? Vždyť já ani nevím co to je? A ani jsem se nad tím nechtěla zajímat. Když jsem jedním očkem prolítla přes nabídku písálků pro téma týdne, zjistila jsem jen, že jde o dívky, které chtějí zhubnout. No a proti tomu nic nemám.

Sama jsem hrouda sádlíčka, které si pěkně hýčkám. A popravdě? Vždyť já vážím 75Kg pří výšce 164... Smějte se! Nestydím se za to! Nestidím se za to jk vypadám! Mám výčitky! ALe taky mám přátele, kteří my připomínají kdo jsem a jaká jsem ... Tečka...

Utophia aneb vím, co jsem udělala špatně

27. července 2013 v 15:12 | Nett |  Utophia
Ty blázny kteří vydržely číst Utopku až do této 7. části obdivuji a patří jim můj vděk... Ovšem..

Já jsem si uvědomila co dělám špatně... A to hodně špatně, vždyť v tom musel být bordel... Kdo je čí sestra, bratr .. a bla, bla, bla... Jen pro pořádek:

Unesená: Jessica Edgerton
Která je špionkou v SDC. Jejíž sourozenci jsou Carmen a Fletcher. Jejímž přítelem je Mark. Nejlepší kamarádkou je Lucy, parťákem Nick a šéfem Brenigen. Tečka šmitec, to musí stačit ;)


Přepsané díly: Zatím tedy pouze tří, ale na dalších se pracuje proto se může stát, že další díly, třeba zatím budou strácet smysl ;)


1. část
2.část
3.část


P
rosím o komentáře k dílům ;)


Cencure

24. července 2013 v 18:12 | Nett
Blog prošel malou cenzurou a některé články možná i celé rubriky ještě smažu. Snažila jsem se bítí otevřená vůči čtenářům, ovšem po malé depresi, jsem se rozhodla, smazat články ve kterých do věcí moc ryju. Vykašlat se na vastní názory, které zřejmě nikoho nezajímají a vrátit se k tomu úmění, povídkám atd...

Blog je stále v rekonstrukci, dess se ještě změní, vymažu fotky, ve kterých říkám, TO jsem já! A změním email pro kontakt ...

Hmm... To jsem dopadla...

netteshka@seznam.cz

;)

již 2000

20. července 2013 v 18:22 | Nett
A tak netrvao dlouho a od nedávné "oslavy" 1000 návštěvníků se z tohoto počtu staly 2000 ... WaW... Opravdu tomu není tak dlouho a já jsem za to tak vděčná všem těm, kteří to tady ještě vydržely. Mám pocit, že jsem moc roztěkaná a nesousteduji se na hlavní témata blogu. Začalo to kresbou... Teď ale již a jenom ...

Kresba, Povídky, Umění, Kultura

Moc jsem z toho udělala deníček, a proto hup zpět do reality ... nebo snad hop do snu?

Uvidíme co se z toho vyklube ale já slibuji, že od září to tady bude narvané kresbama a vším možným ;)Za neuvěřitelně krásnou klikačku děkuji Yumi- chan ... ♥

Oko

13. července 2013 v 18:18 | Nett
Ještě před odjezdem sem tady přidávám oslední článek. ( Uff, na téhle klávesnici se mi blbě píše, noťas jsem sbalila) Pochybuji, že ve vlaku chytnu Wi-Fi, takže... Aspoň budu moci psát Utopku ;) Kterou přepisuji do srozumitelnější podoby :)

Co se týče dessingu blgu, nakonec se mi podařilo, to aspoň trošku změnit. Později si s tím více pohraji.

A teď k oku. Tohle očíčko jsem si chtěla zkusit již dávno a i když musím říct, že to dopadlo nad má očekávání, vidím pár nedostatků, které budu muset později dotáhnout ;)

Vlastně, začalo to shlédnutím pár videí. Sami si zkuzte do youtube napsat How to draw ... A vyjdou vám skvělá videa, jak co kreslit, a opravdu budete valit oči... Později se třeba dostanete do sporu, zda to zvládnete, nebo to zvládnete lépe ? A budete to muset zkusit, no a? Zkuste to ;)

Technika: Tuš, vodovky, tužka
Doba: Eheh? 2 hod?
Spokojenost: 80 %

Nedávno jsem začala zátiší tužkou, které už jen předělávám a předělávám, a pořád dotahuji stíny atd... To samé zátiší mám načaté i pastelkami, upřímně? Zničila jsem si jablko *facepalm*
Momentálně scháním papriku a nějakou dýni pro pastely... Inu, snad nebudu líná, a konečně něco začnu :D
A hlavně to dodělám :DPo nějaké době. Aspoň jde vydět, že to má hned několik vrstev... Mě osobně se nelíbí ty řasy, proto mínus procenta... Mohla jsem si dát více záležet, ale co už dneska se mnou. Taky to mohlo dopadnout hůř, že ano... Konečná práce zde:
Rekonstrukce blogu

12. července 2013 v 15:28 | Nett
Blog v rekonstrukci až do odvolání !!


Začala jsem se dloubat v dessingu blogu. Po dlouhé době jsem se rozhodla začít s Photoshopem, a musím říct, že se mi s ním pracuje asi nejlépe. Taky je jediný, kterého mám v češtině.

Doufám, a pevně věřím, že blog stihnu do zítřka dodělat! Protože jinak bych to zřejmě nezvládala. Jedu na SLovensko. ALe nebojte. Noťas jede se mnou, takže fotoreport bude! ;)

Color-dream na ksichtknize

6. července 2013 v 8:08 | Nett
Již dlouho jsem nad tím přemýšlela. Tento nápad mi vnuknul kamarád, který má taky podobnou stránku, u něj ovšem není prblém získat fanoušky. Píše o knihách a jeho blog je celkem známý, ovšem blog o kresbě? Bude to těžké, ale až budu od Září na Suš, možná to bude trochu zajímavé. Teď ale:


Color-dream

Hot line o mě a mé maličkosti a atd... ;)


ŠvP fotky I.

1. července 2013 v 21:09 | Nett
Sem tam jsem se nudila a tak jsem si půjčila fotáček své kamarádky Andi. A něco pofotila na makro. Protože to Anďa potom dala na rajče, můžete si u některých fotek všimnout popisku v rohu. Píšu aby to nevypadalo, že jsem je někomu ukradla. Doufám, že to Andi nevadí.

Ono já nejsem moc dobrý fotograf, ale za pokus to stálo. Dávala jsem si záležet a co je důležité bavilo mě to. Když jsem ale slyšela názor své kamarádky, trochu mě to zklamalo, ale s kritikou se musíme smířit. Nedá se fotit MAKRO fotky na obyčejný foťák. Ovšem já si stejně myslím, že na mou kavlitu je to ucházející, ne? :D

Až někde najdu své USB a zvednu zadek z postele nahraju i své fotečky z mobilu. ;)