Srpen 2013

Berušky jsou nejlepší...

31. srpna 2013 v 17:31 | Nett
Pod pojmem tanec si v dnešní době představujeme moderní Street dance, discodance apod.
Právě teď sleduji Mistrovství světa v mažoretkovém sportu Praha 2013. Ano, i mažoretky jsou tanec. ( pár mých přátel tomu nevěřilo.) A pokud už nehledáte mažoretky, je tady i Pom- Pom kategorie. ( moderní roztleskávačky ).

V obou těchto sportech soutěží spousta děvčat (pozor sem tam i chlapec).

Jedním z soutěžních týmů je i malý taneční soubor Beruščiny tanečky Dolní lutyně.
Tyto malá děvčátka z malé dědiny kousek mezi Karvinou a Bohumínem. Žádná sláva. Koho by napadlo, že se tam najde jeden z neúspěšnějších týmů České republiky v kategorii Pom-pom.

Taneční soubor Beruščiny tanečky vznikl v dubnu 2008 za pomoci neziskové organizace Rodinné centrum Beruška, o.s..
Od roku 2009 se taneční soubor rozšířil o soubor Mažoretky.

13 děvčat Berušky Lady bojovali na nejrůznějších soutěžích. A to jak s třásněmi tak i s hůlkami. I když jsou jejich hůlky méňě povedené, na třináct malých dívek jsou jejich umístění víc jak úžasné.

Více v Cč


Utophia V.

28. srpna 2013 v 10:00 | Nett |  UtophiaUtophia
Kapitola 5


Utophia IV.

27. srpna 2013 v 13:41 | Nett |  UtophiaUtophia
Kapitola 4

← Předchozí kapitola


Sereme na facebook, jdeme žít - začátek

27. srpna 2013 v 9:26 | Nett
Normálně si říkám, škoda, že mě ten vir nanepadl dříve. Díky němu, jsem se rozhodla omezit své facebookové aktivyty a věnovat se ostatním věcěm.

Jo, lidé mi říkaly, že moje zelené kolečko tam svítí pořád. A svítí i teď! ALe já tam nejsem!! Mám Windows 8 a jedna jeho aplikace mi umožnuje komunikci i bez zapnutého internetu. Že je to úžasný? No jak kdy! Pracuji na Utopce a najednou mi naskočí velký fialový čtvereček " Soňa Nováková vám poslala zprávu". Tak co by jste se na to nepodívali. Potom se vám ozve dalších pět lidí a na facebooku prosedíte celý večer.

Včera to začalo nějak takhle: "Danek Novák vás označil na fotce". Řekla jsem si, co ten debil zas vymyslel, podívám se na to, a pak mu řeknu ať mě odznačí... ( Protože ty jeho fotky se mi už zdáli otravné ), Ale co se nestalo. Z kamarádovy fotky se stal nějaký záhadný mallware, který začal označovat všechny mé přátele.

Po té co jsem problém vyřešila, jsem skoro všem napsala omluvu, a odpověď tipu za lidskou hloupost se platí mi dost lezla na nervy. Lidksá hloupost? Hloupost je naše posedávání na facebooku, naše hraní her až do desítí, naše kazení si životů. Já lidi nezměním, ale můžu změnit sebe... Ten mallware byla náhoda, stane se to každému, kdykoliv, kdekoliv. A to, že jsem byla jedna z mnoha, mě trochu uklidnuje, než kdybych byla sama.

Každopádně jsem se rozhodla, že tento týden na FB už nevlezu, ať se děje co se děje.
Facebook je jako lednička. Chodíš tam každejch 10 minut i když víš že tam nic není.

Až na jednu vajímku. Příští týden začíná škola, že ano. A já mám se svou budoucí třídou FB stránku. Jsem popleta, takže tam budu muset chodit a vešeré časy i rozvhry si zjišťovat :D Ale za to může moje nesoustředenost a taky je to asi jediná vyjímka.

Pro přátele, kteří toto čtou. Na FB, mě teď asi nestihnete, je sice možné, že mi naskočí fialové okýnko s vaší zprávou, ale chytřejší bude napsat mi sem, neba na maila, který sned všichni znáte ne?


Facebook je jako Vietnamská tržnice - Sluší, sluší.

Nebýt Facebooku, nikdy bychom se nedozvěděli, jak vypadají zrcadla a koupelny našich přátel.


Dnešní infarkt

26. srpna 2013 v 21:02 | Nett
Pláču tady u počítače. Před chvílí mi přišel odkaz od mého spolužáka. Před ani né dvoumi měsíc jsme si navzájem posílali videa. Staršná legrace, která se zřejmě měla opakovat. Ale to byl omyl. Po kliknití na " Pepa Novák s vámi sdíli" Jsem začala sdílet já. A doslova. Do kompu Začalo to sdílat se všemi mými přátely a oni na to klikaly. V tu chvíli jsem se naprosto roztřepala. A do Pí*e co teď? No teď už nic.

Po tom co se mi udělalo zle od žaludku, jsem se snažila všechno zablokovat a všechno zničit. A to se to stalo: Chrome byl na odpis, odmítal mě připojit. V záchvatu paniky se mi podařilorozjet jak mozilu tak operu. ( ha, vy co jste se smáli, že mám tolik prohlížečů, tak tady vyíte proč ) Začala jsem problém řešit tam. Antivir už jede na kompletce, ale m+ je zřejmě hůř než počítači.

Potom do toho všeho mě začala obviňovt má hodně dobrá kamarádka. Dle jejich slov, za všechno mohu já, ale to, že jsem byla stejně napalená, už jí asi nezajímalo. To mě rozplakalo. Můžu za to já? Asi ano... Asi má pravdu.

Aby jste nepřišli o přátele tak vás varuji:

Nelezte na Facebook, na nic neklikejte...

Víte vy co? Radši běžte žít!!


Victoria I.

23. srpna 2013 v 15:28 | Nett |  Victoria
Buď mít Beta-readerem !
Tento příběh jsem zrovna, právě teď a tady dopsala.
Je tam přes milion gramatických a pravopisných chyb.
Ale co je na Beta-readrování důležitější, je přečíst si příběh a pak ukázat na nedostky.
Vše, čemu nepozorumíš, nebude ti dávat smysl, nepochopíš nebo budeš mít nápad na vylepšení okamžitě napiš do komentářů!
Přijímám jakkoukoliv kritiku!
Příběh se ještě v mnohém změní. A i ty se můžeš podílet na jeho zpracování.

Příběh vznikl na základě projektu: Příběhy pro princeznu

Sice jsem se nazapojila od začátku, ale nové téma mi vnuklo nápad ;)
Skleněná panenkaVictoria I.
Skleněná panenka
1. část

Ona tam stála a pozorovala mě. Malá lesknoucí se neživá věc, mě propalovala pohledem, a já se cítila, jako kámen. Neschopná slov ani slz. Tak jak roky plynuly, já stárla, a ona stárla se mnou. Cítila můj strach, agresi… Všechny mé pocity… A já nikdy nepochopila proč…

Den 3: Letní herecká škola

23. srpna 2013 v 14:36 | Nett

Letní herecká škola
Letní herecký workshop
Den 3
Den poslední a nejlepší


Den 2: Letní herecká škola

20. srpna 2013 v 18:01 | Nett

Letní herecká škola
Letní herecké workshopy
Den druhý


1. den: Letní herecká škola

19. srpna 2013 v 21:00 | Nett

Letní herecká škola
Letní herecké workshopy
Den první


Nett na Instagramu

18. srpna 2013 v 19:01 | Nett
I přesto, že nemám "chytrý telefon" jsem mi povedlo dostat se na Instagram. S použitím mozkových buněk ho dostaneš i do PC. :D

Facebook je taková malá neužitěčná věc, přes ktrou jsem se teď akorát spřátelila se svou budoucí třídou. Parta uchylů, debilů a cvoků, už teď je miluju :DD A pak přišla debat Instagram... Achych ...

Přátelé se tomu totiž strašně divily: Ty němáš Androida ??!! Jakobych najednou neměla radši existovat. Až našetřím, tak si koupím nějakou pořádnou Sonynu a je to :D

Za to já teď můžu říct... Vy nemáte Instagram v kompu ?!

Pro všechny z vás, mám na Instagramu jméno Netteshka
Pokud napíšeš do komentů, dám si tě do odběrů.


+ Od zítřka mi začínají letní herecké kurzy, tak držte palce a já vám večer napíšu ... :D