Prosinec 2013

Šťastný nový rok

31. prosince 2013 v 18:27 | Nett

Přeji nádherný vstup do nového roku s nadhledem. Hlavně to zdraví, pak už to všecko příjde samo ;)

Mějte se famfárově :**
Obálka pro Utophii

31. prosince 2013 v 14:22 | Nett
Po dlouhatánské době jsem si sedla k Photoshopu. Teď když ho mám na notebooku je to hned o něco snazší. Nikdo mi nesedí za zadkem a nemusela jsem ani odpovídá na protivné otázky. Je super se večer zavřít do pokoje a dělat si cokoliv, když vaši čučí na televizi.

A jak už tomu tak u mě bývá, zase jsem si po sobě přečetla své dílo a byla rudá až za ušima, při pomyšlení, co jsem to zase spatlala. Začala jsem Utopku opět přepisovat, ale slibuji, že pokud si znovu přečtete první dva díly, vše do sebe zacvakne ;)
Vlastně se téma celého příběhu nezměnilo, ale mnohé se i pro mě vysvětlilo.

Takže když už jsem tak hodně psala, chtěla jsem poslat Utopku na profesionálnější úroveň a rozhodla se, vytvořit pro ní obálku. Dala jsem si rande s Photoshopem a spolu jsme dokoumali pár návrhů.

Není to nic extra profi. Obrázky jsou stažené z internetu, proto je můžu používat jenom tady na blogu.

Vznikl dva návrhy. Ten první je tak příšerný, že o něm nestojí ani mluvit, jen Vám sem dám malou fotku...
Ale na ten druhý jsem jemně pyšná. Obálku jsem ve Photoshopu nikdy netvořila, takže je to pro mě opravdu úspěch.


Protože je silvestr a mě čeká ještě přečíst mnoho knih, které jsem si umanula za prázdniny přečíst rozloučím se a vy se pokochejte mými návrhy. Jakoukoliv kritiku přijímám :)


Metamorfóza

25. prosince 2013 v 8:51 | Nett
Metamorfóza laicky řečeno je přeměna něco v něco jiného. Rozepisovat to sem v poměrech biologických by bylo asi na dlouho a zbytečné, vám stačí vědět jen, že tato metamorfoza začala bělítkem ze kterého se stal mořšký koník ;)


Veselé, veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 7:04 | Nett

Birthday cake

14. prosince 2013 v 10:36 | Nett
Dobré ráno přeji,
je to poměrně dlouho co jsem zde něco napsala. Doufala jsem, že mi škola dovolí psát články ve větších itervalech, ale budeme se zřejmě všichni muset spokojit s více značnými prácemi. Né tedy nějké shrnutí celého týdne. Taky zřejmě skončilo Wardrob, takže se zase s photoshopem musím poprat sama :D Ještě jsem ale Sheri nepsala...

Tak abych dlouho a zbytečně nekecala dodám jen poslední věc ohledně školy a pustím se do tématu. Již jsme začali naše pololetní práce a musím říct, že se cítím na jedné straně v klidu, ale strana druhá se moří v nervech. Zrovna kreeslíme zátiší a dle soudu profesorky mi to nesedlo. Good... tohle opravdu uklidní, že? :D Ale tak na trojku to snad dotáhnu, ale o tom v nějakém jiném čláknku.


Co se týče nadpisu. Ještě dneska se chystám slavit. Jsou to bohužel jen narozeniny jedenáctiletých dětí, takže nic extrémního, ale jak to tak znám děti se odhrnou do pokoje v těmi extrémními moderními vynálezy a já si budu hrát s hračkami, které později skončí na poličce :D Ale o moderní době se mi hlasat moc nechce.

Tak či onak, každý rok jsme byli zvyklí na ( a doslova nepoživatelné) drahé dorty z pekárny. Znovu už ne, proboha ne! :D A tak jsem ukecala mamču a upekli jsme něco doma. Sice jsem zědavá jak to bude chutnat, ale věřím, že dobře. Takyto dobře vypadá...

A pokud čekáte jenom hloupou kulatou sladkoust se svíčkami jste na omylu. No nebudu to popisovat ne? :D Kouknete se sami a svůj názor zdělate do komentářů.

PS. Přiznávám se, inspirovala jsme se z internetu :D