Duben 2014

Nějáká ta kompozice

19. dubna 2014 v 18:30 | Nett
Poslední asi tři školní ukoly jsem protrpěla. Byly otřesné. Nebavili mě a mě se o nich pak nechtělo ani moc psát :D Proto je dnes sfouknu jedním dechem a půjdu dál kutit něco jiného.

Zas tak hrozně nedopadly, musím uznat. Ale pořád mě jejich realizace zas tak nezujala. Teď nabíháme na pastely a později na naše závěrečky. Do toho pastelu jsem se tak zažrala, že když zazvonilo, nechtěla jsem odejít od práce. A to obvykle vybíhám ze školy dvacet minut, před koncem hodiny :D


Kniha vs. čtečka

19. dubna 2014 v 7:57 | Nett |  Taky kraviny
Myslím, že o knihomolství se vám rozepíše asi polovina blogů, která na TT narazila.
Já jsem strašný knihomol přátelé. Kdybych mohla, tak asi žiji jenom s knížkou v ruce (pokud možno, rovnou v té knížce).
Taková pořádná knížka, to je úžasná věc. :) Na pár stránkách se rodí nové překrásné světy. Ale no tak, to musíte uznat sami.

-
-
Tak či onak já vlastním takovou malou černou krabičku. Je to velice kouzelná kabička. Takových nově stvořených světů, do ní narvete i tisíc. Nesmíte s ní moc třepat, jinak b vám z nípovipadávala písmenka. :D Aneb takhle čtečku hájím, když si ji chce půjčit malá sestřenka.

Čtečky nejsou zas tak hrozný ne? Jako já chápu, že knížka je knížka...
Vždyť ze začátku jsem byla ve stejném afektu jako ostatní: Čtečka je kravina, z toho bolí oči, bla, bla, je to na nic, bla, bla...
Kdy se to zvrtlo? V momentě kdy mi kamarádka čtečku půjčila na blbou hodinu tělocviku. Zní to divně, že? Se čtečkou asi moc nezacvičíte...
Ale já jsem si v klidu seděla a obdivovala ten ďáblův vynález v mých tlapkách. A od té doby JSEM JI PROSTĚ CHTĚLA :D Až jsem si z toho sem tam připadala fakt blbě :D

Jsem se svou krabičkou hodně hodně spokojená. Takové fámy, že vám zničí zrak, to vůbec není pravda. (Pokud si koupíte dobrý model) Mému knihomolství ještě napomohla. Ve čtečce mám přez dvacet knížek a čtení mě teď opravdu baví.

Hele tím nechci říct, že kniha je blbá. To určitě není! Pořád u mě převažuje taková ta hladina, kdy knížka je prostě zlatíčko. Někdy, ale to se až tak často nestává, pociťuji potřebu po pořádné knížce. Chci zpátku tu vůni a ten pocit, při otáčení každé stránečky. Bohužel, takovéto fuknce čtečka nemá. Ale je to bohužel, nebo bohudík?

Scarletka v novém kabátě.

3. dubna 2014 v 14:43 | Nett
Aneb když pracuje nuda. Řekla jsem si, že jsem si již dlouho nehrála s Photoshopem. Chudáčka, jsem ho nechala strádat v koutě pracovní plochy. A tak jsem ho včera asi kolem 21:00 pustila a začala dělat nejrůznější kraviny.

V postatě jsem jen přetvářela ksihty nějakých lidí. Prostřě jsem vzala oči své kamarádky a dala je např. Angline Jolie. Protože Angie ještě není úplně hotová a řekla jsem si, že tohle nechci uspěchat. Zveřejňuji proto pouze tyto dva obrázky Scarlet Johansson. Není to zrovna nejkvalitnější grafika, ale jak říkam hurá z nudy.

Fotky Scarlett Johanson jsem našla na googlu, proto to není moc autorské (nebo jaké slovo bych měla správně použít).

Já jsem si vědoma, že v grafice nějaké ty chybky jsou (hlavně u druhé fotky, která nemá úplně dokonalé vlasy :( )

Originál: